بیوگرافی ایران ادون

ایران ادون با بیش از 11 سال سابقه درخشان در زمینه تامین و عرضه انواع ابزارآلات برقی، جوشکاری، کمپرسورهای هوا و غیره توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های ابزارآلات برند ادون در ایران تبدیل شود.

تیم ایران ادون با مدیریت اقای امیر کاچی، برای رفاه حال مشتریان و عرضه کالای اصل و با کیفیت و ارائه بهترین قیمت در بازار، تمامی کالاها را بصورت مستقیم (بدون واسطه) از کارخانه تولید ابزارآلات ادون خریداری می کند.

ایران ادون برای تحویل سفارشات و ارسال کالا در ایران از روش  پست پیشتاز استفاده میکند.

بیوگرافی برند ادون

شرکت ادون در سال 2001 تاسیس شد و در شهر ساحلی زیبا ونلینگ ژجیانگ واقع شده است و با رویای تولید کالاهای با کیفیت بالا بسیار قاطعانه شروع به کار کرد.

پس از 10 سال تلاش و تجربه، به سرعت تبدیل به یک سازمان، با تکنولوژی پیشرفته شد.

فعالیت های سازمان عبارتند از : تجهیزات جوشکاری، سیم و کابل، فرآیندهای تولید ورق فلز مانند تحقیق و توسعه تولید، فروش و خدمات در درجه اول.

شرکت ادون به عنوان یک تولیید کننده برتر که راه حل های کاربردی صنعت را ارائه می دهد، دارای امکانات سخت افزاری پیشگام و پایه تولید، با مساحت 50.000 مترمربع است.

کارخانه ادون نه تنها مرکز آزمایش نمونه های محصول را تاسیس کرده است،بلکه تجهیزات تولید و آزمایش با دقت بالا را نیز خریداری کرده است و بهترین شرایط را برای هر محصول ایجاد می کند.

کمپانی ادون با تمام سختکوشی هایش،موفق به تکمیل تمام محصولاتش شد.

از جمله محصولات شامل: سری zx7 جوشکاری قوس دستی، سری Tig جوشکاری قوس آرگون، سری cut دستگاه برش پلاسما، سری WSME دستگاه جوش قوس آرگون AC/DC، سری NBC دستگاه جوش محافظ گاز co2، آهن متحرک سری دستگاه های جوشکاری قوس الکتریکی AC، کمپرسور هوا،بلوورهای صنعتی، طراحی و ساخت انواع ورق فلز، کابل تک هسته ای و چند هسته ای و غیره…

محصولات شرکت ادون شش قاره را پوشش می دهد، از جمله بیش از 80% سهم مارک، مستقل از بازار است. تولید سالانه دستگاه وایت بادی اینورتر بیش از 600.000 واحد و فروش دمنده گرداب در داخل و خارج از کشور است.

iranedon

iran edon