بیوگرافی ایران ادون

ایران ادون با بیش از 11 سال سابقه درخشان در زمینه تامین و عرضه انواع ابزارآلات برقی، جوشکاری، کمپرسورهای هوا و غیره توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های ابزارآلات برند ادون در ایران تبدیل شود.

تیم ایران ادون با مدیریت اقای امیر کاچی، برای رفاه حال مشتریان و عرضه کالای اصل و با کیفیت و ارائه بهترین قیمت در بازار، تمامی کالاها را بصورت مستقیم (بدون واسطه) از کارخانه تولید ابزارآلات ادون خریداری می کند.

ایران ادون برای تحویل سفارشات و ارسال کالا در ایران از روش  پست پیشتاز استفاده میکند.

فروشگاه ایران ادون از سال 1399 فعالیت خود را بصورت کاملا تخصصی در زمینه تامین و واردات دستگاه های جوش آرگون(tig)، دستگاه جوش میگ مگ (co2) و برش پلاسما آغاز کرد.

این دستگاه های تخصصی از برند های هوولد کره و ادون و ردبو می باشد.

بیوگرافی برند هوولد کره

کارخانه هوولد واقع در کشور کره جنوبی در شهر ganseo-gu (مجتمع ملی صنعتی نوکسان) قرار دارد و با عقیده بهبود کیفیت زندگی مردم و ایجاد ارزش پایدار تولید را انجام میدهد.

شرکت هوولد کسب و کارها را مطابق با بالاترین استانداردهای حرفه ای و اخلاقی انجام می دهد و همیشه در تلاش است تا از همه ی الزامات قانونی و اخلاقی فراتر رود.   

موسس اصلی این شرکت اقای هو گانگجون hu Gangjoun می باشد که در سال 1998 تولید داخلی انواع دستگاه های جوشکاری تخصصی و لوازم جوشکاری را برای کشور کره جنوبی شروع کرده بود  و پس از چند سال علاوه بر تولید داخلی، صادرات به کشورهای اروپایی و امریکایی را اغاز کرد و در حال حاضر تامین کننده دستگاه جوش برای اکثر کشورهای جهان می باشد. 

فعالیت های سازمان عبارتند از : تجهیزات جوشکاری، سیم و کابل، دستگاه های جوشکاری تخصصی، فروش و خدمات در درجه اول.

از جمله محصولات شامل: دستگاه جوشکاری قوس دستی، سری Tig جوشکاری قوس آرگون، سری cut دستگاه برش پلاسما، دستگاه جوش قوس آرگون AC/DC، دستگاه جوش محافظ گاز co2، آهن متحرک سری دستگاه های جوشکاری قوس الکتریکی AC و غیره…

بیوگرافی برند ادون

شرکت ادون در سال 2001 تاسیس شد و در شهر ساحلی زیبا ونلینگ ژجیانگ واقع شده است و با رویای تولید کالاهای با کیفیت بالا بسیار قاطعانه شروع به کار کرد.

پس از 10 سال تلاش و تجربه، به سرعت تبدیل به یک سازمان، با تکنولوژی پیشرفته شد.

فعالیت های سازمان عبارتند از : تجهیزات جوشکاری، سیم و کابل، فرآیندهای تولید ورق فلز مانند تحقیق و توسعه تولید، فروش و خدمات در درجه اول.

شرکت ادون به عنوان یک تولیید کننده برتر که راه حل های کاربردی صنعت را ارائه می دهد، دارای امکانات سخت افزاری پیشگام و پایه تولید، با مساحت 50.000 مترمربع است.

کارخانه ادون نه تنها مرکز آزمایش نمونه های محصول را تاسیس کرده است،بلکه تجهیزات تولید و آزمایش با دقت بالا را نیز خریداری کرده است و بهترین شرایط را برای هر محصول ایجاد می کند.

کمپانی ادون با تمام سختکوشی هایش،موفق به تکمیل تمام محصولاتش شد.

از جمله محصولات شامل: سری zx7 جوشکاری قوس دستی، سری Tig جوشکاری قوس آرگون، سری cut دستگاه برش پلاسما، سری WSME دستگاه جوش قوس آرگون AC/DC، سری NBC دستگاه جوش محافظ گاز co2، آهن متحرک سری دستگاه های جوشکاری قوس الکتریکی AC، کمپرسور هوا،بلوورهای صنعتی، طراحی و ساخت انواع ورق فلز، کابل تک هسته ای و چند هسته ای و غیره…

محصولات شرکت ادون شش قاره را پوشش می دهد، از جمله بیش از 80% سهم مارک، مستقل از بازار است. تولید سالانه دستگاه وایت بادی اینورتر بیش از 600.000 واحد و فروش دمنده گرداب در داخل و خارج از کشور است.

Untitled-2