شرایط بازگشت کالا در فروشگاه اینترنتی ایران ادون

ایران ادون، امکان بازگشت کالا به مدت 7 روز بعد از تحویل کالا را برای شما عزیزان امکان پذیر کرده است. هدف ایران ادون، رضایت کاربران عزیز و ارسال کالای سالم برای مشتری های عزیز می باشد. به این منظور تمامی کالاها دارای ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی می باشند.

با توجه به چهار بند زیر میتوانید برای بازگشت کالا اقدام کنید:

استفاده از 7 روز بازگشت کالا

در صورت تغییر نظر مشتری، این امکان برای بازگشت می باشدو باید شرایط زیر رعایت شده باشد:

  • 1- از دستگاه استفاده نشده باشد.
  • 2- پلمپ دستگاه باز نشده باشد.
  • 3- بسته بندی دستگاه، مخدوش نشده باشد.(کارتون کالا باز نشود)
  • 4- بارکد دستگاه مخدوش نشده باشد.

مغایرت در ارسال کالای خریداری شده

در صورتی که کالای ارسال شده با کالای سفارش شما مغایرت داشته باشد، لازم است حداکثر تا یک روز کاری پس از دریافت، مغایرت را به فروشگاه ایران ادون اطلاع دهیدو نسبت به بازگشت اقدام نمایید. پس از گذشت یک روز کاری، مسئولیتی بر عهده ایران ادون نمی باشد.

آسیب جدی در کالا

در صورت  کار نکردن و معیوب بودن دستگاه لازم است حداگثر تا یه روز کاری بعد از دریافت کالا، مشکل را به ایران ادون اطلاع دهید و اقدامات لازم برای بازگشت کالا انجام شود. پس از گذشت یک روز کاری مسئولیتی بر عهده ایران ادون نمی باشد.

کالاهای دارای مغایرت با محتوای سایت و معیوب

وجود هر گونه اشکال فنی (در صورت خراب بودن دستگاه) در دستگاه و یا وجود مغایرت دستگاه با اطلاعات و محتوای درون سایت، حداکثر یک روز کاری پس از دریافت کالا، مشکل را به ایران ادون اطلاع دهید که اقدامات لازم برای بازگشت کالا صورت گیرد. بعد از گذشت یک روز کاری مسئولیتی بر عهده ایران ادون نمی باشد. لازم به ذکر است که بارکد و شماره سریال محصول ارسال شده با محصول بازگشت داده شده یکی باشد.

شرایط بازگشت کالا ( حتما مطالعه شود)

برای اعلام مشکل کالا (بند های 1-4) و بازگشت آن لازم است قبل از بازگشت کالا با شماره های  09161188294 – 06132226061 با ایران ادون در ارتباط باشد(قبل از بازگرداندن حتما تماس بگیرید).همینطور میتوانید از طریق چت انلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

برای بازگشت کالا حتما فرم زیر را پر کنید(کامل و دقیق)  و به همراه محصول ارسال کنید. در صورت عدم ارسال فرم بازگشت کالا، ایران ادون از پذیرش کالای مرجوعی خودداری خواهد کرد.

………………………………………………

فرم بازگشت کالا ⇓ ⇓ ⇓

iranedon-product-return ok

 

| بعد از بررسی مشکل، در صورتی که کالا خارج از شرایط و مقررات بند 1-4 تشخیص داده شود، کالا به مشتری بازگشت داده می شود و در صورت بی توجهی و امتناع مشتری از پذیرش کالا ، کالا به مدت 20 روز بصورت امانت در فروشگاه ایران ادون می ماند و بعد از این مدت ایران ادون مسئولیتی در قبال کمبود و اسیب دیدگی کالا بر عهده ندارد.

| باید کالای برگشتی حتما با پست سفارشی ارسال شود و رسید پستی را با کالا ارسال کند.

| هزینه کرایه کالای بازگشتی در صورت عدم تمایل مشتری و تغییر نظر مشتری از خرید کالا(بند 1)، بر عهده مشتری است.

| هزینه کرایه کالای بازگشتی در صورت وجود مغایرت و معیوب بودن کالا (خرابی دستگاه)، بر عهده ایران ادون است.

| در صورت وجود هر گونه آسیب دیدگی در بسته بندی  کالای بازگشتی، ایران ادون از دریافت کالا خودداری می کند.لازم است که کالا در بسته بندی جداگانه قرار گیرد و از مخدوش کردن و نوشتن و یا وجود هر گونه برچسب بر روی بسته بندی کالا خودداری کنید.

| اگر کالا دارای هدیه و اقلام همراه باشد باید به همراه کالای بازگشتی، بازگردانده شود.

| در صورت عدم تایید بازگشت کالا توسط تیم ایران ادون، هزینه کرایه به عهده مشتری است و کالا به مشتری بازگشت داده میشود و ایران ادون مرجوعی را تحویل نمیگیرد.

| بعد از بررسی و تایید بازگشت کالا توسط تیم ایران ادون، حداکثر تا دو روز کاری نسبت به تعویض کالا و یا پرداخت هزینه سفارش به انتخاب مشتری اقدام می گردد.